Bëni efekte speciale për shiritin për mbështjellësin tuaj / Gifts me RSPAC ™ Ribbon Shredder!!!

RSPACTool mjet shredding shirit është më të plotë dhe të besuar toolkit curl dhe copë në treg.

blej Sot!
Ribbon Shredder Curler Tool
Mjet Shredding fjongo për paketimin e dhuratave
Ribbon Splitter Tool
Shredder shiritash shiritash
Poly Curling Ribbon Bows Ribbon Shredder and Curler Tools for Gift Wrapping
RSPAC-Shredder me Shirita Polifonike dhe Vegla Thurre për Mbështjelljen e Dhuratave

Ne jemi të përkushtuar për përdoruesit tanë & Produkte

Ta themi thjesht, ne lulëzojmë në bërjen RSPACRed Shredder shirit, Mjetet më të plota dhe më të besueshme të Mbështjelljes së Dhuratave në treg.

Wkapelë është shredder shirit?
Shredder shirit, duke u thirrur gjithashtu fjongo bigudi,prestar fjongo,fjongo mini mjet i prerë,fjongo mini makinë prerë, ose fjongo Splitter.

 • Isshtë një pajisje shirituese për shirjen dhe copëtimin e bërë nga plastika dhe me një rresht dhëmbësh plastikë ose metali të stampuar me numër dhe gjatësi të përshtatshme të montuar në nofullën e sipërme të mjetit.
 • Ekzistojnë disa lloje të copëtuesve të shiritave dekorativë në treg,siç janë: shiritit shredder me dhëmbë metalike,fjongo shredder dhe bigudi,ndarës fjongo me dhëmbë plastikë,shredder fjongo anët e dyfishtë dhe mjetet e kaçurrelës,shirit shiriti,prestar letre shredder shirita,mjet shufër shredder shirit,etj.
 • Dhe nofulla e poshtme e mjetit me vrimë për të pranuar mbajtësin e pranverës.
 • Një mjet i operuar me dorë për të eleminuar punën e lodhshme dhe kohën e nevojshme për të prerë dhe përkulur një fjongo me gërshërë për ta bërë atë më dekorative,duke shtypur nofullën e sipërme dhe të poshtme, atëherë thjesht duke tërhequr shiritin përmes mjetit.
 • Designedshtë krijuar për prerje të materialit poligon me shirita të një gjerësi të parë në një shumësi shiritash shiritash me gjerësi më të vogël që përfshin,pastaj rehatohem për një fund dekorative. siç përdoret në paketa mbështjellës dhuratë dhe mbushje, ku një fije floku e shiritit mund të bëhet më shumë dekorative nga përdorimi i saj.

Mësoni më shumë detaje>>

Ribbon Shredder Curler Tool (Dyfish)

Vegla e mrekullueshme e Shredder Ribbon UK Video Full HD 1080p | Mbështetja e Dhuratave Honstar Co, Ltd.

Mjete të Mrekullueshme Ndihmojnë të Krijoni Dhurata Unike & Befasi

 • Mjete të Mrekullueshme Ndihmojnë të Krijoni Dhurata Unike & Befasi
 • Madhësi e vogël dhe peshë e lehtë për mbajtjen dhe përdorimin tuaj të lehtë
 • E mahnitshme “Dhëmbët” të copëtuesit për një tërheqje të lehtë
 • Për të dekoruar dhuratën e Krishtëlindjes sipër me efekt shiritash unike dhe kërcimi
 • Për të bërë copëza për shportën e vezëve të Pashkëve ose ndonjë mbushje të dhuratave të tjera
 • Ndaj shiritin në tela tullumbace për ditëlindjen ose festën e dasmës
 • Ne ofrojmë copëtuesit e shiritave më të plotë dhe të besueshëm në treg
RSPAC Ribbon Shredder Curler Tool me Dhëmbë Metal Teh për Shiritin e Lakimit,Mjete për Mbështjelljen e Dhuratave për Dhurata

Mbi 70,000 Përdoruesit, Le të shohim se çfarë disa kanë për të thënë?

Ne i duam përdoruesit tanë dhe jemi plotësisht të përkushtuar në ruajtjen e besimit të tyre
duke ofruar produkte të mahnitshëm dhe mbështetje të jashtëzakonshme pas shitjes!

Mbresëlënës!!!!!!!!!!!!!!Deri tani grirësi më i mirë që kam përdorur ndonjëherë. Rekomandojmë shumë. Ju nuk do të keni frikë nga copëtimi kur të bëni më ambalazhin tuaj.
Gerald Adamson
Unë jam shumë i kënaqur me performancën e produktit dhe transportin e shpejtë! Unë patjetër rekomandoj produktin dhe tregtarin.
Lourdes S.
Punon shkëlqyeshëm. Thjesht ndiqni këshillën e rishikimeve të tjera dhe …Punon shkëlqyeshëm. Thjesht ndiqni këshillën e rishikimeve të tjera dhe vendosni “Dhëmbët” të copëtuesit në majë të shiritit.
Lila Spradling
Bleni Tani

RSPAC Ribbon Shredder është Paketat më të njohura të mbështjelljes së dhuratave dhe rrënojat! Ne jemi Fabrika!!

Ejani me karakteristika të mrekullueshme, "dhëmbë" premium për tërheqje, ngjyra të ndritshme, Opsione të stileve të ndryshme & me shume!
Bleni Tani